Üyelik ve Hizmet Sözleşmesi

Her oyuncu hesap bilgilerini gizli tutmakla yükümlüdür.

Bir hesabı sadece hesabın kayıtlı olduğu mail adresinin sahibi kullanabilir

Hesap bilgilerinin bir başkası tarafından kullanılması ve bilinmesi tamamıyle sizin sorumluluğunuzdadır.

Eğer bir açık bulup bunu kendinize avantaj sağlamak için kullanırsanız oyun hesabınız süresiz olarak kapatılır.

Servislerin herhangi birinde (Facebook,Youtube,Forum, IRC, vb) gösterilen uygunsuz davranışların oyun içerisinde verilecek cezalarla sonuçlanabileceğini hesaba katmanız faydalı olacaktır.

Server yönetimi, herhangi bir duyuru veya bildirim yapmadan oyun kurallarında herhangi bir zamanda değişiklik yapma/revize etme hakkını saklı tutarız.

Genel Kullanım Şartları kuralların üzerindedir ve kurallarla bütün halde uygulanır.

Hiç bir oyuncu oyuna ait hiç bir ortamda diğer oyuncuları gerçek hayata yönelik olarak tehdit edemez ve gerçek hayata yönelik eylemlere zorlayamaz.

Oyun takımının kararları için itiraz ancak Destek Sistemi üzerinden yapılabilir.

Aynı ticket üzerinden cevap gelmeden tekrar tekrar yazmanız cevap alma sürenizi geciktirmekten başka bir fayda sağlamayacaktır.

Eğer bir oyuncunun kurallara aykırı hareket ettiğini düşünüyorsanız bunu video kaydı alarak Destek Sistemi üzerinden en geç 2 gün içinde yönetime iletiniz.

Aksi halde şikayetiniz işleme konulmayacaktır.Bu yüzden oyundaki sol üst köşedeki tarih göstergesini kapatmayınız! Oyundaki sağ taraftaki server ismi kesinlikle gözükmelidr.Aksi halde şikayetiniz bu yüzdende işleme konulmayacaktır. M2-TR takımı ilgili şikayetinizi inceleyerek, kural ihlali olup olmadığına karar verecek ve gerekiyorsa ceza sisteminde belirtilen yaptırımı uygulayacaktır.

Eğer bir oyun yöneticisinin kurallara aykırı hareket ettiğini düşünüyorsanız bunu ilgili delilleri ile birlikte ticket yoluyla bir üst yönetiye iletebilirsiniz.

Server yöneticileri kullanıcı hesaplarını sebepsiz olarak açabilir ya da kapatabilir.

Yasal talep gelmesi durumunda, Server yönetimi, sitesi, bağlı bulunduğu şirket veya bağlı ortaklarına karşı hukuki uygunluk durumlarında, oyunu ve firmanın haklarını korumak ve müdafaa gerektiren durumlarda, olağandışı veya acil durumlarda, firmanın, oyunun ve halkın güvenliğini korumaya yönelik işlemlerde kişisel bilgiler ifşa edilebilir.

Kayıt olan her kullanıcı oyunun kurallarına uyacağına ve uymadığı taktir de hesabının kapatılacağını onaylar. Oyun kurallarına buradan erişilebilir.

Kayıt olan her kullanıcı, yukarıdaki maddeleri okuduğunu, uygulayacağını ve kullanıcı sözleşmesini kabul ettiğini taahhüt eder!

Server yönetimi bu kuralları istediği anda haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

Kullanıcı Paneli
Server Özellikleri
Online Oyuncu
8
Başlanğıç Lv
1
Exp Rare
150x
Mastery Cap
220 / 440
Top 10 Oyuncu Listesi
# Karakter Level Item Puan
1 Nerissa_ 110 1375
2 WFCXWazza__ 110 1375
3 Efulim 110 1375
4 ImaginePres 110 1375
5 AmA__ZoNe 110 1369
6 Rhea_ 110 1368
7 _BozKurtBey_ 110 1367
8 Offensive 110 1365
9 STAFF 110 1355
10 _NeVeR_ 110 1355
Fortress War
Hotan

pixelarts.pl